Wycieczki szkolne

Przedstawiamy ofertę dotyczącą wycieczek szkolnych.

Wieża widokowa

Największa wieża widokowa w Polsce. Na taras widokowy wieży na wysokości 19-go piętra prowadzi 216 schodów. Z tarasu widokowego można podziwiać świat z pięknej perspektywy. Zapierające dech w piersiach widoki: morza Bałtyckiego, Ustronia Morskiego, Kołobrzegu oraz wspaniałej nadmorskiej przyrody…

Revita Natur Park

Tu odpoczną Twoje zmysły, poczujesz się bliżej natury i zrelaksujesz się w pięknym otoczeniu. Zdejmij buty i poczuj bliskość natury. Czteronożne pupile mile widziane. Dzieci do lat 3, oraz osoby niepełnosprawne wstęp wolny! Najmłodsi odwiedzający Revita Natur Park mogę aktywnie i ciekawie spożytkować energię na placu zabaw podczas gdy opiekunowie zrelaksują się w objęciach pięknej przyrody posiadającej mnóstwo walorów leczniczych.

20170721_145128

Ścieżka edukacyjna owady

Na terenie Sky Park atrakcji jest mnóstwo – szczególnie na najmłodszych. Znajdzie tam ścieżkę edukacyjną pełną wielkich owadów! Zabierzemy Cię w drogę pełną tajemnic natury oraz wiedzy przyrodniczej.

Droga do Dębów – Najkrótsza Droga do Zdrowia

Sky Park to ogromny powierzchnią obszar, pełnej tajemnic i zakamarków. Jednymi z nich są stare dęby. Jak stare? 812 lat i 640 lat. Dąb Warcisław i Dąb Bogusława to niewątpliwe atrakcje- pomniki przyrody, biegnie tajemnicza ścieżka. Zapraszamy już dziś na wycieczkę pełną tajemnic.

Ścieżka edukacyjna grzyby

Na terenie Sky Park atrakcji jest mnóstwo- szczególnie na najmłodszych. Znajdzie tam ścieżkę edukacyjną pełną wielkich grzybów ! Zapraszamy, zabierzemy Cię w drogę pełną tajemnic natury oraz wiedzy przyrodniczej.

Indywidualnie organizowane wycieczki