WIEŻA WIDOKOWA

 

Największa wieża widokowa w Polsce. Na taras widokowy wieży na wysokości 19-go piętra prowadzi 216 schodów. Z tarasu widokowego można podziwiać świat z pięknej perspektywy. Zapierające dech w piersiach widoki: morza Bałtyckiego, Ustronia Morskiego, Kołobrzegu oraz wspaniałej nadmorskiej przyrody.

GIGANCI

Podejmij wyzwanie i zmierz się z największym dmuchanym torem przeszkód w Europie!. Przeżyjesz niesamowitą przygodę znaną tylko z programów telewizyjnych. Robią wrażenie na każdym!

KONCERT

Koncerty artystów polskiej estrady oraz gwiazd muzyki klubowej organizowane na tarasie naszej – specjalnie na te okazje – podświetlonej wieży widokowej! .

ALEJA FOOD TRUCKÓW

Pyszne jedzenie kuchni z całego świata serwowane przez najlepsze polskie food trucki. Przez całe wakacje oferujemy dania polskie / chińskie / tajskie / amerykańskie / greckie / itd. Oczywiście dzieci też będą szczęśliwe! !

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA OWADY

Tematyczna ścieżka, wzdłuż której znajdują się modele owadów w gigantycznym powiększeniu. Wykonane z wysoką precyzją, ułatwiają poznawanie anatomii organizmów żyjących w naszym otoczeniu.

EXPLORATORIUM

Wystawa pozwala pokazać zarówno małym dzieciom jak i dorosłym działanie podstawowych praw fizyki, optyki, logiki, astronomii i matematyki. Rozmiar i kolor eksponatów wzbudza zainteresowanie nie tylko najmłodszych.

SEANSE FILMOWE

Seanse filmowe pod chmurką. Najlepsze polskie i światowe produkcje filmowe emitowane pod chmurką na ogromnym ekranie umieszczonym oczywiście na naszej wieży widokowej. Poezja!

STANOWISKA VR

Odrobina technologii przyszłości też musi być! Oferujemy stanowiska z okularami VR i krótkie wizyty w rzeczywistości wirtualne.

STREFA SPORTU I REKREACJI

Oferta przygotowywana specjalnie pod określone wymagania obejmująca wybrane atrakcje.

PIĘKNA PRZYRODA

Tu odpoczną Twoje zmysły, poczujesz się bliżej natury i zrelaksujesz się w pięknym otoczeniu. W przyszłości planujemy uruchomienie mini zoo oraz możliwości skorzystania z okolicznego jeziora dla wędkarzy.

HOCKI KLOCKI

Atrakcja „Hocki – Klocki” to kilkunaście tysięcy klocków, wiele scenariuszy budowy i konstrukcji. To nowa kreatywna zabawa dla dzieci i ich opiekunów. Inspiracją do stworzenia tej atrakcji dla dzieci, jest ponadczasowy fenomen zabawy klockami.